Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-10-30
,
T.o.m.: 2021-05-06
,
Tävling: 2010-10-30 Mälartwisten 2010

Row 1 - 50 av 148
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-10-30,
T.o.m.: 2021-05-06,
Tävling: 2010-10-30 Mälartwisten 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Dubbelbugg Barn D
Granska lag Conrad Jörgensen, Elin Gustavsson & Klara Edin ENA 1  / 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag Gustav Lundberg, Elin Lilja & Sofia Lundberg DTC 2  / 3 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson, Linnéa Unnerstedt & Zara Wallander ENA 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Dubbelbugg Ungdom D
Granska lag Linus Pettersson, Amanda Unnerstedt & Ebba Lagerquist-Melander ENA 1  / 5 2  / 4 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson, Märta Wässman & Nelly Ärnils ENA 2  / 5 1  / 5 Anmäld
Granska lag Robin Andersson, Emelie Siljesvärd & Jessica Unnerstedt ENA 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Boije, Andrea Bergstrand & Minette Hammarberg ENA 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Pettersson, Linda Lövberg & Nora Malmquist MAR 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Dubbelbugg Ungdom C
Granska lag Simon Bodin, Emelie Hammarberg & Nathalie Rydh ENA 1  / 3 1  / 4 Anmäld
Granska lag Alexander Bodin, Evelina Widberg & Josefine Ihrsén ENA 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson, Evelina Takman & Fanny Dahlén DTC 3  / 3 -  / 1 Anmäld
Dubbelbugg Ungdom B / Vuxen D
Granska lag Joel Lundberg, Emilia Ivarsson & Linnéa Takman DTC 1  / 3 1  / 2 Anmäld
Granska lag Robert Björnesjö, Cissi Strand & Fanny Strand DKM 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Patric Karlsson, Malin Erngren & Sandra Larsson MAR 3  / 3 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patric Karlsson, Jeanette Rutberg & Malin Erngren MAR S  / 3 -  / 0 Struken
Rock'n'Roll Ungdom Nationell
Granska lag Linus Pettersson & Minette Hammarberg ENA 1  / 5 2  / 6 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Amanda Unnerstedt ENA 2  / 5 1  / 4 Anmäld
Granska lag Tobias Andersson & Linnéa Unnerstedt ENA 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Nora Ärnils ENA 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Gruber & Rebecca Wallander ENA 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Rock'n'Roll Ungdom Internationell / Junior Nationell
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 1  / 6 2  / 7 Anmäld
Granska lag Simon Bodin & Nathalie Rydh ENA 2  / 6 1  / 6 Anmäld
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 4  / 6 -  / 1 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Märta Wässman ENA 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Viktor Johansson & Jessica Unnerstedt ENA 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA S  / 6 -  / 0 Struken
Rock'n'Roll Junior Internationell
Granska lag Robert Törnhage & Emma Jonsson MDDN 1  / 4 1  / 21 Preliminär
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oliver Gruber & Amanda Westerberg ENA 3  / 4 -  / 1 Anmäld
Granska lag Filiph Arnesson & Alva Larsson ENA 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Lindy Hop Ungdom Internationell / Junior Nationell
Granska lag Stefan Pettersson & Madelene Svanbäck MAR 1  / 7 3  / 7 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Emelie Hammarberg ENA 2  / 7 2  / 4 Anmäld
Granska lag Nils Andrén & Jennifer Dolleris LAD 3  / 7 1  / 2 Anmäld
Granska lag Carl Boije & Therese Sandberg ENA 4  / 7 -  / 9 Anmäld
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 5  / 7 -  / 1 Anmäld
Granska lag Edvin Gau & Maja Andersson Nordeng DKM 6  / 7 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hampus Örtengren & Emelie Siljesvärd ENA 7  / 7 -  / 0 Anmäld
Lindy Hop Junior Internationell / Vuxen Nationell
Granska lag Pontus Spelmans & Lena Magnusson LAD 1  / 5 2  / 6 Anmäld
Granska lag Anders Sihlberg & Emelie Norr SSS 2  / 5 1  / 1 Anmäld
Granska lag Tomas Ekholm & Rebecca Westerberg ENA 3  / 5 -  / 2 Anmäld
Granska lag Robert Björnesjö & Ronja Svedblom DKM 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Patric Karlsson & Malin Erngren MAR 5  / 5 -  / 1 Preliminär
Boogie Woogie Ungdom Internationell
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 1  / 7 3  / 9 Anmäld
Granska lag Alex Anderson & Felicia Ödegård MÄLAR / DKM 2  / 7 2  / 3 Anmäld
Granska lag Anders Pettersson & Madelene Svanbäck MAR 3  / 7 1  / 4 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 4  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Gustav Lundberg & Evelina Takman DTC 5  / 7 -  / 2 Anmäld
Granska lag Hugo Östby & Matilda Haglund LAD 6  / 7 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Pettersson & Linda Lövberg MAR 7  / 7 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-05-06 E-post info@dans.se