Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2019-02-23
,
T.o.m.: 2021-04-22
,
Tävling: 2019-02-23 Stars of Tomorrow GP

Row 1 - 50 av 177
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2019-02-23,
T.o.m.: 2021-04-22,
Tävling: 2019-02-23 Stars of Tomorrow GP

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Vals Barn
Granska lag Leia Hjerpe & Molly Hansson MAGIC 1  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool ABLC 2  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson Q&Q 3  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK 4  / 4 ?  / 0 Anmäld
Vals Junior
Granska lag Lisa Forslund & Mansi Rindeström BIRKA 1  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Jonatan Stenmark & Elise Lindberg TYRESÖ 2  / 6 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK 3  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Mahrcus Forlini & Maya Forlini SSDK 3  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 5  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA 6  / 6 ?  / 0 Anmäld
Vals Youth / Senior
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK 1  / 2 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Klas Rosendahl & Catharina Rosendahl TÄBY 2  / 2 ?  / 0 Anmäld
Tango Barn / Junior
Granska lag Lisa Forslund & Mansi Rindeström BIRKA 1  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 2  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool ABLC 3  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA 4  / 4 ?  / 0 Anmäld
Quickstep Barn
Granska lag Embla Trollvin & Selina Rasool ABLC 1  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Leia Hjerpe & Molly Hansson MAGIC 2  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson Q&Q 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Quickstep Junior
Granska lag Lisa Forslund & Mansi Rindeström BIRKA 1  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isa Toldiev & Cornelia Sundström SSDK 2  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 3  / 4 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Karl Forslund & Erna Luttorp Gedda BIRKA 4  / 4 ?  / 0 Anmäld
Standard C-klass Barn
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC 1  / 2 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Axel Tulldahl & Selma Bild STDK 2  / 2 ?  / 0 Anmäld
Standard C-klass Junior
Granska lag Carl Tagaeus & Filippa Thiger GED 1  / 6 2  / 7 Anmäld
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC 2  / 6 1  / 1 Anmäld
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 3  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC 4  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK 5  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isobel Landqvist & Stina Lindström MölDK 6  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ S  / 6 -  / 0 Struken
Granska lag Jonas Sahlin & Claudia Honkanen TYRESÖ S  / 6 -  / 0 Struken
Standard C-klass Youth
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK 1  / 3 1  / 4 Anmäld
Granska lag Alva Teodorovic & Elin Björkström BIRKA 2  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö TYRESÖ 3  / 3 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA S  / 3 -  / 0 Struken
Standard C-klass Adult
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA 1  / 6 2  / 3 Anmäld
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED 2  / 6 1  / 1 Anmäld
Granska lag Vilhelm Tagaeus & Lizet Schoultz-Ernelind GED 3  / 6 ?  / 3 Anmäld
Granska lag Simon Lundquist & Diana Kicia ADK 4  / 6 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Carlberg & Annefrid Osmansky Q&Q 5  / 6 ?  / 0 Efteranmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg Q&Q 6  / 6 ?  / 0 Anmäld
Standard C-klass Senior
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 1  / 5 2  / 5 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm Q&Q 2  / 5 1  / 1 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC 3  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 4  / 5 ?  / 1 Anmäld
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm Q&Q 5  / 5 ?  / 0 Anmäld
Cha-Cha Barn
Granska lag Leia Hjerpe & Molly Hansson MAGIC 1  / 5 ?  / 0 Anmäld
Granska lag Loa Märs & Svea Hallgren GED 2  / 5 ?  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-04-22 E-post info@dans.se