Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2019-11-30
,
T.o.m.: 2020-12-02
,
Tävling: 2019-11-30 Pepparkaksbuggen

Row 1 - 50 av 174
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2019-11-30,
T.o.m.: 2020-12-02,
Tävling: 2019-11-30 Pepparkaksbuggen

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg 35+ B
Granska lag Bobo Ostojic & Katarina Engström NSW 1  / 19 3  / 5 Anmäld
Granska lag Erik Hermansson & Jennie Hermansson ÖBRK 2  / 19 2  / 2 Anmäld
Granska lag Mikael Åberg & Annjeanette Sandström UDI 3  / 19 1  / 3 Anmäld
Granska lag Jörgen Freidmann & Susanna Freidmann ENA 4  / 19 1  / 1 Anmäld
Granska lag Johan Ehn & Anneli Andersson UBSS 5  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt MÄLAR 6  / 19 -  / 5 Anmäld
Granska lag Pär Attermo & Pia Attermo NSW 6  / 19 -  / 2 Anmäld
Granska lag Mathias Borin & Annelie Borin UDI 8  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Herman Hedlund & Zandra Lundmark SDK 9  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kenneth Augustsson & Åsa Klintberg TSDK 10  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Cenny Walther & Carina Cordula BL / EBBA 11  / 19 -  / 1 Anmäld
Granska lag Johan Hammarstedt & Lotta Krohn ENA 12  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lars Bård & Linda Bård GRRC 12  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Lars-Erik Svonni & Helen Svonni DGFK 12  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jimmy Andersson & Hanna Vendin Andersson GRRC 12  / 19 -  / 3 Anmäld
Granska lag Erik Engel & Harriet Engel GRRC 12  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gösta Amnell & Carina Thyr Amnell GRRC 17  / 19 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tomas Sonnenfeld & Lena Lövkvist NSW 17  / 19 -  / 4 Anmäld
Granska lag Lars Lundkvist & Monica Lundkvist BL 17  / 19 -  / 0 Anmäld
Granska lag Torgny Lindbäck & Åsa Andersson NODF S  / 19 -  / 3 Struken
Bugg 35+ C
Granska lag Fredrik Rosén & Anna Olsson UBSS 1  / 13 3  / 10 Anmäld
Granska lag Mats Schönrock & Åsa Harrysson GRRC 2  / 13 2  / 2 Anmäld
Granska lag Göran Hesselstål & Ulrika Hesselstål DGFK 3  / 13 1  / 5 Anmäld
Granska lag Henrik Grützelius & Sofia Nordling RS 4  / 13 1  / 6 Anmäld
Granska lag Tommy Johnson & Gunilla Sjödahl MÄLAR 5  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag John Hägglöf & Helena Ågren RR 6  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hans-Olof Palm & Gunbritt Palm ALT 7  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Göran Richter & Eva Broberg RR 7  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Martin Ringkvist & Marlene Staflin DKM 7  / 13 -  / 5 Anmäld
Granska lag David Jarjis & Sabina Åström UBSS 10  / 13 -  / 1 Anmäld
Granska lag Thomas Andersson & Elisabet Wessling UBSS 10  / 13 -  / 4 Anmäld
Granska lag Mikael Karlsson & Åsa Thelander UBSS 12  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Joel Lund & Linda Bertgren UBSS 13  / 13 -  / 0 Anmäld
Granska lag Göran Larsson & Veronica Lind GRRC S  / 13 -  / 5 Struken
Bugg 35+ A / Super-A
Granska lag Thomas Söderström & Jennie Johansson LBS 1  / 35 3  / 11 Anmäld
Granska lag Christoffer Nilsson & Christina Edwinsdotter Ardnor UDI 2  / 35 2  / 3 Anmäld
Granska lag Tony Wallin & Tina Wallin GRRC 3  / 35 1  / 28 Preliminär
Granska lag Fredrik Alfredsson & Mattilda Sundqvist ENA 4  / 35 1  / 10 Preliminär
Granska lag Stefan Eriksson & Lisa Nylander UBSS 5  / 35 1  / 12 Preliminär
Granska lag Peter Osslund & Helena Millqvist NSW 6  / 35 1  / 1 Anmäld
Granska lag Roger Sundin & Kristina Sundin ALT 7  / 35 -  / 49 Preliminär
Granska lag Thomas Schultz & Karolina Tornberg ALT 8  / 35 -  / 43 Preliminär
Granska lag Robert Wilhelmsson & Camilla Wilhelmsson RS 9  / 35 -  / 0 Anmäld
Granska lag Andreas Sundberg & Victoria Sundberg NSW 9  / 35 -  / 12 Anmäld
Granska lag Mats Bengtsson & Anna Frelin ALT 9  / 35 -  / 8 Anmäld
Granska lag Oskar Nordlander & Kristina Persson ALT 9  / 35 -  / 20 Preliminär
Granska lag Håkan Hellström & Kerstin Larsson NSW 13  / 35 -  / 11 Anmäld
Granska lag Kjell Landström & Maria Engström ÄDD 14  / 35 -  / 69 Anmäld
Granska lag Mikael Karlström & Annelie Åhman UBSS 15  / 35 -  / 2 Anmäld
Granska lag Stefan Eriksson & Marianne Spets LBS 15  / 35 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-12-02 E-post info@dans.se