Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2019-10-30
,
T.o.m.: 2020-10-01
,
Tävling: 2019-10-30 Mega Dance Weekend- Pardans & Artistic Ballroom

Row 1 - 50 av 975
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2019-10-30,
T.o.m.: 2020-10-01,
Tävling: 2019-10-30 Mega Dance Weekend- Pardans & Artistic Ballroom

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Par Brons J
Granska lag Noah Ekholm & Meja Fritz DIK 1  / 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes 2  / 3 -  / 1 Anmäld
Granska lag Vide Lantz & Lilje Lantz Ackes 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oliver Ehn & Gabriella Westerhagen Larsson Sinclairs Dala S  / 3 -  / 0 Struken
Bugg Par Guld B / J
Granska lag Kalle Corp & Ida Alfredsson DSH 1  / 4 1  / 1 Anmäld
Granska lag Emil Rappell & Wilma Rehnström HD 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Derek Faltin & Tyra Kvicker Sinclairs Dala 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Zimin & Vera Andersson Ackes 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Bugg Par Guld V
Granska lag Emil Kvicker & Tina Bing Sinclairs Dala 1  / 5 1  / 1 Anmäld
Granska lag Oscar Härd & Julia Petersson DIK 2  / 5 -  / 1 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Sinclairs Dala 3  / 5 -  / 2 Anmäld
Granska lag Felix Ruiter & Sandra Jonsson Sinclairs Dala 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jens Larsson & Camilla Jansson Sinclairs Dala 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Bugg Par Champion V
Granska lag Emil Axelsson & Tina Bengtsson HD 1  / 2 -  / 0 Anmäld
Granska lag Anton Morén & Eden Rickardsdotter Sinclairs Dala 2  / 2 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kim Karlsson & Sofie Karlsson Sinclairs Dala S  / 2 -  / 0 Struken
Salsa Par Brons B / J
Granska lag Emil Kvicker & Philippa Davidsson Sinclairs Dala 1  / 4 1  / 1 Anmäld
Granska lag Derek Faltin & Tyra Kvicker Sinclairs Dala 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Vide Lantz & Lilje Lantz Ackes 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Noah Ekholm & Meja Fritz DIK 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Zimin & Vera Andersson Ackes S  / 4 -  / 0 Struken
Salsa Par Guld J / V
Granska lag Kalle Corp & Ida Alfredsson DSH 1  / 5 1  / 2 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes 2  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Härd & Julia Petersson DIK 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Hemborg & Johanna Lindgren Ackes 4  / 5 -  / 1 Anmäld
Granska lag Emil Rappell & Wilma Rehnström HD 5  / 5 -  / 2 Anmäld
Salsa Par Champion V
Granska lag Nando Menjura & Susie Häggqvist SDL 1  / 2 -  / 0 Anmäld
Granska lag Edit Lilla Nagy & Mate Pek DTTSS 2  / 2 -  / 0 Preliminär
Slowfoxtrot Par Öppen J / V / V2
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö Dance Factory 1  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén Dance Factory 2  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg SDL 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Lantz & Maria Lantz Ackes 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Tango Par Öppen klass B / J
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén Dance Factory 1  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alice Eriksson & Julia Edvinsson SDL 2  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Oscar Hemborg & Johanna Lindgren Ackes 3  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ny/nytt Ackes 4  / 5 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Zimin & Vera Andersson Ackes 5  / 5 -  / 0 Anmäld
Tango Par Öppen klass V / V2
Granska lag Isak Ahlberg & Olivia Heinerö Dance Factory 1  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin SDL 2  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robin Carlberg & Annefrid Osmansky SDL 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Elis Lindgren & Othilia Resare Ackes 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Lantz & Maria Lantz Ackes 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg SDL 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Vals Par Brons B / J
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin DS Magic 1  / 6 1  / 2 Anmäld
Granska lag Kaspar Olsson & Miranda Bacchus Baders 2  / 6 1  / 3 Anmäld
Granska lag Herman Romin & Leia Lewander Dance Factory 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Derek Faltin & Tyra Kvicker Sinclairs Dala 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Alexander Zimin & Vera Andersson Ackes 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Vide Lantz & Lilje Lantz Ackes 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-10-01 E-post info@dans.se