Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2019-09-21
,
T.o.m.: 2021-04-21
,
Tävling: 2019-09-21 Elite Dance Autumn Trophy GP

Row 1 - 50 av 181
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2019-09-21,
T.o.m.: 2021-04-21,
Tävling: 2019-09-21 Elite Dance Autumn Trophy GP

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Youth
Granska lag Tobias Nåsell & Natalia Blonski SSDK 1  / 2 1  / 1 Anmäld
Granska lag Fredrik Löfgren & Lovisa Blom GED 2  / 2 -  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Barn
Granska lag Jonatan Stenmark & Elise Lindberg TYRESÖ 1  / 2 1  / 1 Anmäld
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE 2  / 2 -  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior / Par D-klass Youth / Duo D-klass Youth
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK 1  / 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag Mahrcus Forlini & Maya Forlini SSDK 1  / 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag Mansi Rindeström & Sara Fjälling BIRKA 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Mark Riznychenko & Alma Rojas Wretsäter ABLC 1  / 3 1  / 0 Anmäld
Granska lag Marco Johansson Törnblom & Ingrid Uhlén TYRESÖ 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Junior / Youth
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA 1  / 6 2  / 2 Anmäld
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA 2  / 6 1  / 1 Anmäld
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Simon Lundquist & Emma Sylwan ADK S -  / 0 Struken
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg JSDK 1  / 6 2  / 2 Anmäld
Granska lag Fredrik Liljegren & Sara Liljegren MölDK 2  / 6 1  / 1 Anmäld
Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Stefan Lantz & Maria Lantz ACKESDF 4  / 6 -  / 0 Preliminär
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erland Salekärr & Elisabeth Salekärr MölDK 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC 1  / 6 2  / 2 Anmäld
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC 2  / 6 1  / 1 Anmäld
Granska lag Josef Hatem Lindkvist & Mikaela Rännare ADK 3  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE 4  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK 5  / 6 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE 6  / 6 -  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult / Duo B-klass Adult
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED 1  / 3 1  / 1 Anmäld
Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED 2  / 3 -  / 0 Anmäld
Granska lag Kristina Erlandsson & Martina Erlandsson MAGIC 3  / 3 -  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior
Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK 1  / 4 1  / 1 Anmäld
Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK 2  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW 3  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Ronnie Tengroth & Maria Tengroth DSW 4  / 4 -  / 0 Anmäld
Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC S  / 4 -  / 0 Struken
Granska lag Jens Schou & Veronica Hübinette GED S  / 4 -  / 0 Struken
Standard Par A-klass Junior / Youth
Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED 1  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mathias Lillejord & Mari Walde Norge 2  / 8 -  / 0 Preliminär
Granska lag Axel Söderberg & Ida Ahlström MAGIC 3  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Adam Mamrák & Stella Rinvall MAGIC 4  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Erik Hurt & Amanda Purje TÄBY 5  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK 6  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC 7  / 8 -  / 0 Anmäld
Granska lag Julian Hoftaniska Kristiansen & Pola Weronika Ostrowski Norge 8  / 8 -  / 0 Preliminär
Standard Par A-klass Adult
Granska lag Sverre Ørjasaeter Fjellstad & Ronja Østensvik Norge 1  / 11 -  / 0 Preliminär
Granska lag Alieksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov TYRESÖ 2  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Dawid Kaleta & Paulina Sara Karkosik GED 3  / 11 -  / 0 Anmäld
Granska lag Tore Leichtlund & Johanne Hindsgaul DENMARK 4  / 11 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-04-21 E-post info@dans.se