Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
Datum: 2020-03-14
,
T.o.m.: 2021-04-21
,
Tävling: 2020-03-14 Elite Dance Spring Trophy 2020 (INSTÄLLD!)

Row 1 - 50 av 239
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
Datum: 2020-03-14,
T.o.m.: 2021-04-21,
Tävling: 2020-03-14 Elite Dance Spring Trophy 2020 (INSTÄLLD!)

Team Competes for Res APP Game Reg Status
Standard Par E-klass Barn / Duo E-klass Barn
Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Marco Jahnke Trkulja & Emelie Cromvik MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Emilia Rundqvist & Isla Landqvist MölDK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Alvin Johansson & Vendela Bellander Gärtner SSDK ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Melker Skoglund & Ingrid Svensson MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Oscar Svensson & Angelina Vins MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par E-klass Junior / Youth
Granska lag Fredrik Löfgren & Evelina Mossberg GED ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Leon Cotter & Sallie Lundmark BIRKA ITG  / 2 Ej genomförd
Standard Par D-klass Barn / Junior
Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE ITG  / 2 Ej genomförd
Granska lag Mahrcus Forlini & Maya Forlini SSDK ITG  / 3 Ej genomförd
Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Daniel Shevchenko & Arina Johansson ADK ITG  / 1 Ej genomförd
Standard Par D-klass Youth / Adult
Granska lag Simon Linder & Mansi Rindeström BIRKA ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Isak Sagnell & Wilhelmina Krossén SSDK ITG  / 2 Ej genomförd
Granska lag Ossian Törngren & Therese Anglebjer Ojala BIRKA ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Tobias Nåsell & Natalia Blonski SSDK ITG  / 1 Ej genomförd
Standard Par C-klass Barn
Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Mark Riznychenko & Embla Trollvin ABLC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par C-klass Junior / Par C-klass Youth / Duo C-klass Junior
Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Viktor Moe & Emma Berg BIRKA ITG  / 2 Ej genomförd
Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK ITG  / 3 Ej genomförd
Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Felix Norén & Jasmine Almberg SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Arwin Gillebrink & Anastasiya Mishchenko ABLC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Isobel Landqvist & Stina Lindström MölDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par C-klass Adult
Granska lag Carl Koolman & Linnéa Eneberg MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Jesper Flodmark & Hanna Mattsson TÄBY ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Malte Siberg & Sabina Delic MölDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Simon Lundquist & Emma Sylwan ADK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA ITG  / 4 Ej genomförd
Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Carl Herbring & Viktoria Wååg ADK ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par C-klass Senior
Granska lag Jonas Lundborg & Mathilda Hasselgren Larsson DSW ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC ITG  / 1 Ej genomförd
Granska lag Erland Salekärr & Elisabeth Salekärr MölDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC ITG  / 5 Ej genomförd
Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK ITG  / 2 Ej genomförd
Granska lag Per Bäckman & Inger Rost NYCK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC ITG  / 0 Ej genomförd
Standard Par B-klass Junior
Granska lag Nick Streuli & Sophia Granath IMPE ITG  / 5 Ej genomförd
Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE ITG  / 4 Ej genomförd
Granska lag William de Forest & Elin Hernandez Isaksson SSDK ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC ITG  / 3 Ej genomförd
Standard Par B-klass Youth / Adult
Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA ITG  / 0 Ej genomförd
Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED ITG  / 4 Ej genomförd
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2021-04-21 E-post info@dans.se