Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Startklass: Bugg Barn E
,
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2007-11-24
,
T.o.m.: 2021-05-18
,
Tävling: 2007-11-24 Arlabuggen 2007

Row 1 - 31 av 31
Gå till slutet av tabellen
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Startklass: Bugg Barn E,
Papperskorg: Nej,
Datum: 2007-11-24,
T.o.m.: 2021-05-18,
Tävling: 2007-11-24 Arlabuggen 2007

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Barn E
Granska lag Felix Uddemar & Mollie Olsson JSDK 1  / 27 3  / 6 Preliminär
Granska lag Emil Melkersson & Matilda Andersson VBO 2  / 27 2  / 4 Preliminär
Granska lag Hampus Thorsen & Matilda Carlsson MBM 3  / 27 1  / 5 Preliminär
Granska lag Olof Ljungdal & Petra Marcusson AXET 4  / 27 1  / 1 Preliminär
Granska lag Victor Bergsander & Ida Hallberg AXET 5  / 27 1  / 1 Preliminär
Granska lag Felix Fahlgren & Viktoria Radovanovic VSB 6  / 27 -  / 1 Preliminär
Granska lag Olle Wahlén & Elin Nilsson DTC 8  / 27 -  / 1 Preliminär
Granska lag Elias Pettersson & Felicia Karlsson DDKF 11  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 11  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag William Larsson & Angelica Andersson DDKF 13  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Victor Persson & Julia Andersson DKB 14  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nils Ljungdal & Hanna Svantesson AXET 16  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Arvid Jungner & Hanna Ottarson TRAN 16  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ricardo Bergvall & Carolina Larsson VBO 16  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ludwig Hansson & Matilda Lindh Klarqvist MBM 19  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Viktor Edén & Jeanette Elbe VBO 20  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tim Lager & Tove Lid AXET 21  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Jonathan Berling & Amanda Yammine CAN 21  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Nicklas Svensson & Alice Jansson MBM 23  / 27 -  / 1 Preliminär
Granska lag William Gillberg & Emelie Thorén DTC 24  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Felix Hedberg & Beata Hedberg AXET 24  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Philip Wingfelt & Helen Ryman DTC 24  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC 27  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Patrik Engvall & Elin Andersson VSB S  / 27 -  / 0 Struken
Granska lag Karl Åhlund & Ebba Bjärsholm VBO S  / 27 -  / 3 Struken
Granska lag Richard Wartmark & Natalie Benon AXET S  / 27 -  / 0 Struken
Granska lag Samuel Reitmaier & Charlotta Reitmaier LBH S  / 27 -  / 1 Struken
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 7  / 27 -  / 0 Preliminär
Granska lag Carl Grip & Louise Eklund DKM 8  / 27 -  / 5 Preliminär
Granska lag Tobias Eriksson & Nathalie Rydh ENA 10  / 27 -  / 2 Preliminär
Granska lag Adrian Morkvist Waernquist & Jennifer Engelbrektsson DBB 14  / 27 -  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen

© Dans.se 2021-05-18 E-post info@dans.se