Dans.se

Select language
Logga in
Start
Start  >  Competition  >  Results

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Startklass: Bugg Vuxen C,
Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-11-17,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-11-17 Brunna Snurren 2001

Row 1 - 33 av 33
Gå till slutet
Selected filter options Presentation Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Startklass: Bugg Vuxen C,
Papperskorg: Nej,
Datum: 2001-11-17,
T.o.m.: 2022-12-03,
Tävling: 2001-11-17 Brunna Snurren 2001

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Vuxen C
Granska lag Kristoffer Lundbom & Johanna Lindén NSW 1  / 28 3  / 4 Preliminär
Granska lag Peter Ehlin & Bonnie Ekorn NSW 2  / 28 2  / 3 Preliminär
Granska lag Andreas Eklind & Josefine Andersen ENA 3  / 28 1  / 4 Preliminär
Granska lag Patric Karlsson & Marie-Louise Eriksson AROS / MAR 4  / 28 1  / 1 Preliminär
Granska lag Johan Åhs & Therese Lindgren UBSS 5  / 28 1  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Lantto & Eleonor Ekorn NSW 6  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Lars Ålander & Therese Asplund NSW / RY2 7  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Per Sandberg & Kristina Johansson BSDK / BDK 7  / 28 -  / 2 Preliminär
Granska lag Mattias Joelsson & Sanna Andersson LSDK / MÄLAR 9  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Jansson & Eliza Lindén GRRC 9  / 28 -  / 1 Preliminär
Granska lag Mikael Levesen & Susanne Fahlcrantz EBBA 11  / 28 -  / 2 Preliminär
Granska lag Mats Andersson & Birgitta Asplund RY2 11  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tommy Andersson & Anneli Karlsson RY2 11  / 28 -  / 1 Preliminär
Granska lag Jonas Wijk & Ulrika Kiesbye NSW / ÖDF 14  / 28 -  / 2 Preliminär
Granska lag Kenneth Nordström & Annelie Rosén BDK 14  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Thomas Ljusner & Ewa Lönn GRRC 14  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ronny Sundberg & Susanne Sundberg BDK 14  / 28 -  / 1 Preliminär
Granska lag Ulf Martinsson & Chatrinhe Eriksson BDK 14  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Johan Björk & Elisabeth Borgstedt BDK / BSDK 14  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mikael Nordfeldt & Elin Lindgren VÄSBY 20  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Marcus Mattsson & Kristina Arvidsson KIF 20  / 28 -  / 2 Preliminär
Granska lag Jan Holmgren & Lena Östberg GRRC 20  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Christer Brentmar & Harriet Beijar BDK 20  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Håkan Persson & Susanne Eriksson LAD 20  / 28 -  / 2 Preliminär
Granska lag Ingemar Lindh & Anneli Andersson BSDK 25  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Mats Hamnström & Rebecka Prela NSW 25  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Tomas Nilsson & Anna Åhnberg NSW 25  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Björn Henriksson & Kaisa Kumpula DGFK 25  / 28 -  / 0 Preliminär
Granska lag Björn Muhr & Anna Brorman BDK S  / 28 -  / 2 Struken
Granska lag Daniel Häll & Hanna Vendin Andersson GRRC S  / 28 -  / 0 Struken
Granska lag Jacques Segbefia & Mari Eriksson GRRC S  / 28 -  / 0 Struken
Granska lag Magnus Cederholm & Eva Cederholm BDK S  / 28 -  / 0 Struken
Granska lag Nicklas Westgård-Pajnic & Pia Laveholt NSDK / UBSS S  / 28 -  / 0 Struken
Gå till början

© Dans.se 2022-12-03 E-post info@cogwork.se