Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Startklass: Bugg 35+ C
,
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2010-04-24
,
T.o.m.: 2021-02-25
,
Tävling: 2010-04-24 Jönköpings Trofén - 2010

Row 1 - 25 av 25
Gå till slutet av tabellen
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Startklass: Bugg 35+ C,
Papperskorg: Nej,
Datum: 2010-04-24,
T.o.m.: 2021-02-25,
Tävling: 2010-04-24 Jönköpings Trofén - 2010

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg 35+ C
Granska lag Einar Mårtensson & Marina Juhasz VOLL 1  / 21 3  / 6 Efteranmäld
Granska lag Patric Johnsson & Åsa Lange SPIR 2  / 21 2  / 2 Preliminär
Granska lag Morgan Evertsson & Monica Bengtsson DFE 3  / 21 1  / 6 Anmäld
Granska lag Greger Andersson & Monica Ek LSDK / DFE 4  / 21 1  / 1 Anmäld
Granska lag Patrik Lindblom & Anna Thorman JSDK 5  / 21 1  / 1 Anmäld
Granska lag Mats Wåhlander & Carita Härving Stengarn BDK / EBBA 6  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Magnus Borg & Jenny Röjd NOSD / NSW 7  / 21 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tommy Hovbjer & Marie Hovbjer SKR 8  / 21 -  / 1 Preliminär
Granska lag Leif Borglund & Britt-Inger Bäverfalk BDK 9  / 21 -  / 1 Anmäld
Granska lag Kenneth Axelsson & Karin Axelsson SNE 9  / 21 -  / 2 Preliminär
Granska lag Lennart Lindberg & Rigmor Hallén HDK 11  / 21 -  / 5 Preliminär
Granska lag Ny/nytt SOG 12  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Ulrik Eriksson & Lena-Marie Lundberg NOSD 12  / 21 -  / 1 Anmäld
Granska lag Pontus Ståhl & Ingrid Sjölin SKR 12  / 21 -  / 0 Preliminär
Granska lag Michael Lindblad & Ingela Lindblad SNE 12  / 21 -  / 1 Preliminär
Granska lag Michael Johansson & Heléne Salestam VBO / JSDK 16  / 21 -  / 0 Anmäld
Granska lag Peter Nygren & Carina Nygren SNE 16  / 21 -  / 1 Preliminär
Granska lag Stefan Svahn & Anneli Dahlberg JSDK 18  / 21 -  / 1 Anmäld
Granska lag Tommy Tidehorn & Irene Johansson EBBA 19  / 21 -  / 4 Anmäld
Granska lag Björn Kjerrgren & Maria Lingsarve MÄLAR 19  / 21 -  / 3 Anmäld
Granska lag Lars Stagnborg & Mona Stagnborg-Strömberg NOSD 21  / 21 -  / 2 Anmäld
Granska lag Jörgen Ingelmark & Kerstin Ingelmark GÅS S  / 21 -  / 5 Struken
Granska lag Bengt Rotberg & Elisabeth Skoog Garås NSW / EBBA S  / 21 -  / 0 Struken
Granska lag Ingemar Skotheim & Lena Skotheim GSW S  / 21 -  / 2 Struken
Granska lag Ulf Adamsson & Petra Adamsson HJO S  / 21 -  / 0 Struken
Gå till början av tabellen

© Dans.se 2021-02-25 E-post info@dans.se