Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Startklass: Bugg Ungdom B
,
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2011-04-30
,
T.o.m.: 2021-05-06
,
Tävling: 2011-04-30 Pepparrotsbuggen -BRR - Enköping

Row 1 - 24 av 24
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Save filter Short help Återställ till eget standardfilter

Startklass: Bugg Ungdom B,
Papperskorg: Nej,
Datum: 2011-04-30,
T.o.m.: 2021-05-06,
Tävling: 2011-04-30 Pepparrotsbuggen -BRR - Enköping

Team Competes for Res NumTeams PP APP Game Reg Status
Bugg Ungdom B
Granska lag Adam Klaar & Rebecca Jakobsson LBRR 1  / 20 3  / 5 Efteranmäld
Granska lag Hampus Jakobsson & Therese Sandberg ENA 2  / 20 2  / 15 Anmäld
Granska lag Anton Landor & Ida Wretling MÄLAR 3  / 20 1  / 3 Anmäld
Granska lag Linus Rönnebrand & Beatrice Åman LBS 4  / 20 1  / 9 Anmäld
Granska lag Jonas Boberg & Ebba Victorin DKM 5  / 20 1  / 1 Anmäld
Granska lag Erik Wulcan & Beatrice Westerberg LBRR 6  / 20 -  / 2 Efteranmäld
Granska lag Alexander Bodin & Evelina Widberg ENA 7  / 20 -  / 1 Anmäld
Granska lag Linus Kjellman & Elin Klintin JDC 7  / 20 -  / 1 Anmäld
Granska lag Robin Andersson & Nathalie Rydh ENA 7  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Mattias Scheller & Linnéa Ståhl VBGSK 10  / 20 -  / 3 Anmäld
Granska lag Simon Bodin & Emelie Hammarberg ENA 10  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jesper Rönnebrand & Sofia Rova Wanhatalo LBS 10  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Conrad Jörgensen & Ebba Lagerquist-Melander ENA 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Jens Beckenäs & Simona Higberg LBS 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Emil Eriksson & Amanda Unnerstedt ENA 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Benjamin Ivarsson & Fanny Dahlén DTC 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag William Silvstrand-Olsson & Annie Alström DBB 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Isak Pettersson & Louise Eklund MÄLAR / DKM 13  / 20 -  / 0 Anmäld
Granska lag Linus Pettersson & Märta Wässman ENA 19  / 20 -  / 0 Efteranmäld
Granska lag Alex Anderson & Felicia Ödegård MÄLAR / DKM 19  / 20 -  / 4 Anmäld
Granska lag Odin Willig & Emma Klarqvist PORT S  / 20 -  / 8 Struken
Granska lag Joel Lundberg & Linnéa Takman DTC S  / 20 -  / 5 Struken
Granska lag Pontus Spelmans & Lena Magnusson LAD S  / 20 -  / 15 Struken
Granska lag Matej Dujakovic & Cajsa Weinemo DKB S  / 20 -  / 2 Struken
© Dans.se 2021-05-06 E-post info@dans.se