Dans.se

Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Startklass: Bugg 35+ R
,
Papperskorg: Nej
,
Datum: 2016-02-20
,
T.o.m.: 2021-02-27
,
Tävling: 2016-02-20 Tändsticksbuggen - JSDK

Rad 1 - 31 av 31
Gå till slutet av tabellen
Använda filteralternativ Presentation Ändra många rader samtidigt Urval Granska och ändra filteralternativ Visade kolumner Spara filter Hjälp om listfunktionerna Återställ till eget standardfilter

Startklass: Bugg 35+ R,
Papperskorg: Nej,
Datum: 2016-02-20,
T.o.m.: 2021-02-27,
Tävling: 2016-02-20 Tändsticksbuggen - JSDK

Tävlande Tävlar för Pl #S Bokning
Bugg 35+ R
Granska lag Pierre Larsson & Lina Pettersson DKB 1  / 30 Anmäld
Granska lag Ann-Charlotte Månsson & Ulrika Wendel GÅS 2  / 30 Anmäld
Granska lag Kenneth Larsen  & Maria Åström GÅS 3  / 30 Anmäld
Granska lag Mikael Karlström & Annelie Åhman UBSS 4  / 30 Anmäld
Granska lag Mats Söderberg & Jessica Lindegren GRRC 5  / 30 Anmäld
Granska lag Anders Sjöstrand & Jeanette Lloyd GÅS 6  / 30 Anmäld
Granska lag Johan Hammarstedt & Anneli Hofbauer DKM 7  / 30 Anmäld
Granska lag Peter Brädde & Helen Andersson HDK 8  / 30 Anmäld
Granska lag Erik Engel & Harriet Engel GRRC 8  / 30 Anmäld
Granska lag Niklas Kretschmer & Jannike Rosengren BDF 10  / 30 Anmäld
Granska lag Kenny Larsson  & Agneta Nordström  HDK 10  / 30 Anmäld
Granska lag Martti Järviniemi & Barbro Davidov BDF 10  / 30 Anmäld
Granska lag Jan-Erik Olsson & Britt-Lis Olsson GÅS 13  / 30 Anmäld
Granska lag Mikael Kamsén & Angela Högberg NODF 14  / 30 Anmäld
Granska lag Johan Didriksson & Ann Didriksson NODF 14  / 30 Anmäld
Granska lag Jens Nylund & Karin Olsson NODF 16  / 30 Anmäld
Granska lag Christer Ericsson & Ingela Ryden GSW 17  / 30 Efteranmäld
Granska lag Lennart Lund & Kristina Blomberg BDF 17  / 30 Anmäld
Granska lag Håkan Olsson & Ann-Britt Olsson JDC 17  / 30 Anmäld
Granska lag Ulf Syvertsen & Linda Chadell NSW 17  / 30 Anmäld
Granska lag Nils-Åke Pettersson & Kerstin Pettersson CRAZY 21  / 30 Anmäld
Granska lag Allan Johnsson & Madeleine Johnsson ALID 21  / 30 Anmäld
Granska lag Roy Josefsson & Jannike Josefsson DKB 21  / 30 Anmäld
Granska lag Kent Ahlgren  & Suzanne Jensinger ÖDF 21  / 30 Anmäld
Granska lag Niclas Karlsson & Veronica Eriksson SOG 25  / 30 Anmäld
Granska lag John Koppetsch & Lilian Koppetsch GÅS 25  / 30 Anmäld
Granska lag Håkan Hansson & Ulrika Lindström ÖDF 25  / 30 Anmäld
Granska lag Stig Svensson & Mona Olsson SKR 25  / 30 Anmäld
Granska lag Mauritz Eklind & Annika Björk SKR 25  / 30 Anmäld
Granska lag Stefan Pettersson & Marie-Louise Eliasson ALID / DFE 30  / 30 Anmäld
Granska lag Hilding Wallin & Susann Mårtensson NSDK S  / 30 Struken
Gå till början av tabellen

© Dans.se 2021-02-27 E-post info@dans.se