Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej
,
T.o.m.: 2020-09-26

Row 1 - 50 av 418961
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
T.o.m.: 2020-09-26

StartGameClass Team Competes for Res APP Game Reg Status
200926 Magic GP, Göteborg
Standard Par A-klass Junior Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Hugo Ahlström & Tua Brann Vidén MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Axel Söderberg & Ida Ahlström MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Adult Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Senior Granska lag Attila Kovacs & Linda Skoglund MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 3 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE  / 4 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Leon Bevrnja Swahn & Madeleine Weidemann IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Ny/nytt ADK  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC  / 4 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED  / 5 Anmäld
Standard Par C-klass Barn Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Junior Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Youth Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 4 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK  / 2 Anmäld
Standard Par D-klass Barn Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par A-klass Junior Granska lag Emil Magnusson & Edit Moberg TYRESÖ / MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Youth Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Youth Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Adult Granska lag Oscar Widén & Kyriaki Vamvaka ADK  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Adult Granska lag Axel Jehrlander & Ines-Maria Stefanescu ADK  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Adult Granska lag Per Almberg & Emese Bengtsberg ADK  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Adult Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Adult Granska lag James Johansson & Leila Frövik GED  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Senior Granska lag Martin Platerud & Jeanette Platerud GED  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Senior Granska lag Ny/nytt GED  / 0 Anmäld
Latin Par A-klass Senior Granska lag Ny/nytt GED  / 0 Anmäld
Latin Par B-klass Junior Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 1 Anmäld
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-09-26 E-post info@dans.se