Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Inkluderad
,
T.o.m.: 2020-09-22

Row 1 - 50 av 443197
Gå till slutet av tabellen << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Inkluderad,
T.o.m.: 2020-09-22

StartGameClass Team Competes for Res APP Game Reg Status
200919 Elite Dance Autumn Trophy 2020 (INSTÄLLD!), Göteborg
Standard Par E-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par D-klass Barn Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE M  / 0 Makulerad
Standard Par D-klass Youth Granska lag Fredrik Löfgren & Evelina Mossberg GED M  / 0 Makulerad
Standard Par C-klass Barn Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC M  / 0 Makulerad
Standard Par C-klass Junior Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE M  / 0 Makulerad
Standard Par C-klass Youth Granska lag Gregory Toro & Julisa Toro MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA  / 4 Preliminär
Standard Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MAGIC M  / 0 Makulerad
Standard Par C-klass Senior Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Preliminär
Standard Par C-klass Senior Granska lag Stefan Stenfeldt & Marica Malmström MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Ny/nytt MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jens Bohm & Ewa Holm ADK M  / 2 Makulerad
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Bäckman & Inger Rost ADK M  / 0 Makulerad
Standard Par C-klass Senior Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK M  / 0 Makulerad
Standard Par C-klass Senior Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC M  / 5 Makulerad
Standard Par C-klass Senior Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK M  / 1 Makulerad
Standard Par B-klass Junior Granska lag Alexander Lindström & Martina Tarakanova MAGIC  / 3 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag William Komét & Amanda Nilsson IMPE M  / 4 Makulerad
Standard Par B-klass Youth Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm BIRKA  / 0 Preliminär
Standard Par B-klass Adult Granska lag Markus Eriksson & Gina Wong GED M  / 4 Makulerad
Standard Par B-klass Adult Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC M  / 1 Makulerad
Standard Par B-klass Adult Granska lag Ny/nytt ADK M  / 0 Makulerad
Standard Par B-klass Senior Granska lag Örjan Svedberg & Annika Svedberg MAGIC  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Ulf Persson & Annika Reims MölDK  / 3 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Steen Bödker & Helena Shachar MAGIC  / 4 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Per Wilny & Louise Rubinstein ADK M  / 1 Makulerad
Standard Par B-klass Senior Granska lag Tomas Petersson & Eva Walden DSW M  / 0 Makulerad
Standard Par B-klass Senior Granska lag Oscar Cardfelt & Aili Larusson GED M  / 5 Makulerad
Standard Par A-klass Junior Granska lag Theo Hansson & Anni Sandegård MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Adam Mamrak & Stella Rinvall MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Par A-klass Youth Granska lag Benjamin Jonsson & Amalie Hindsgaul GED M  / 0 Makulerad
Standard Par A-klass Youth Granska lag Fedor Baskin & Amanda Wieland SSDK M  / 0 Makulerad
Standard Par A-klass Adult Granska lag Andreas Schween & Filippa Strand SSDK M  / 0 Makulerad
Standard Par A-klass Adult Granska lag Robert Falkbäck & Vera Hellners SSDK M  / 0 Makulerad
Standard Par A-klass Senior Granska lag Henning Tönsberg & Marianne Eklund ADK M  / 0 Makulerad
Standard Par A-klass Senior Granska lag Ferdinand Vogelaar & Elisabeth Vogelaar TÄBY M  / 0 Makulerad
Standard Par A-klass Senior Granska lag Perry Ohlsson & Anita Olsson GED M  / 0 Makulerad
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Angelina Vins MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Solo D-klass Barn Granska lag Esther Hiller IDSK  / 1 Anmäld
Standard Solo D-klass Barn Granska lag Sofia Juciute IMPE M  / 0 Makulerad
Standard Solo C-klass Junior Granska lag Ingrid Uhlén TYRESÖ  / 1 Anmäld
Standard Solo B-klass Barn Granska lag Molly Hansson MAGIC  / 0 Anmäld
Standard Solo B-klass Barn Granska lag Smilla Rinvall MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par E-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC  / 1 Anmäld
Latin Par D-klass Barn Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE M  / 0 Makulerad
Latin Par C-klass Barn Granska lag Vide Bojanic & Astrid Jansson Molin MAGIC M  / 0 Makulerad
Latin Par C-klass Junior Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE M  / 3 Makulerad
Latin Par C-klass Youth Granska lag Fredrik Löfgren & Evelina Mossberg GED M  / 0 Makulerad
Latin Par C-klass Adult Granska lag Ny/nytt MAGIC M  / 0 Makulerad
Latin Par C-klass Senior Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC  / 0 Preliminär
Gå till början av tabellen << < 1 >

© Dans.se 2020-09-22 E-post info@dans.se