Dans.se

Select language
Logga in
Start

Resultat från tävlingar

Begränsa urvalet

Sökningen är väldigt bred men du kan begränsa urvalet i listan till en viss tävling, klass, individ eller annat på tre olika sätt

  • Välj en tävling, klubb mm i menyerna det gröna sökfältet och klicka på "Sök"
  • Klicka på namnet på paret/trion, klassen, klubben mm i listan med sökresultatet
  • Följ länkar från andra sidor innehållande tävlingar, par, lag, klubbar mm

Papperskorg: Nej,
T.o.m.: 2021-12-02

Row 1 - 50 av 455790
Gå till slutet << < 1 >
Selected filter options Presentation Bulk operations Filter options View and modify filter options Select shown columns Short help

Papperskorg: Nej,
T.o.m.: 2021-12-02

StartGameClass Team Competes for Res PP APP Game Reg Status
211127 Elite Dance Winter trophy 2021, Göteborg
Standard Par E-klass Barn / Youth Granska lag Jack Puranen & Isabella Hägermark ABLC 1 1  / 1 Anmäld
Standard Par E-klass Barn / Youth Granska lag Melker Skoglund & Ingrid Svensson MAGIC 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par E-klass Barn / Youth Granska lag Andreas Åström & Elise Berglind DSW S -  / 0 Struken
Standard Par D-klass Barn Granska lag Danil Olsson & Tilda Elander ADK 1 1  / 1 Anmäld
Standard Par D-klass Barn Granska lag Ivan Baidakov & Olivia Lärka MAGIC 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior / Duo D-klass Youth Granska lag Mihhail Lissin & Sofia Juciute IMPE 1 1  / 3 Anmäld
Standard Par D-klass Junior / Duo D-klass Youth Granska lag Tom Glimberg & Lilly Arkling ADK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior / Duo D-klass Youth Granska lag Victor Croneld & Klara Ahlström IMPE 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Junior / Duo D-klass Youth Granska lag Alexandra Nordgren & Sanna Hansson STDK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior Granska lag Claes Fransson & Erica Dahlquist MölDK 1 1  / 1 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior Granska lag Ewa Styfberg & Monica Eliasson MölDK 2 ?  / 1 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior Granska lag Oscar Nordström & Maria Nord Loft MölDK 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par D-klass Senior / Duo D-klass Senior Granska lag Jörgen Sedin & Cecilia Holm MölDK S -  / 0 Struken
Standard Par C-klass Barn Granska lag Daniel Tarakanov & Lisa Shegai MAGIC 1 1  / 3 Anmäld
Standard Par C-klass Barn Granska lag Benjamin Cromvik & Sienna Quinn MAGIC 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Junior Granska lag Vide Bojanic & Astrid Molin MAGIC 1 1  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Junior Granska lag Ture Lindskog & Essie Andersson STDK 2 ?  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Junior Granska lag Liam Skarby & Leija Eriksson Dominguez STDK 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Duo C-klass Youth Granska lag Erik Ingemarsson & Ebba Nielsen MölDK 1 1  / 5 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Duo C-klass Youth Granska lag Alice Eriksson & Julia Edvinsson MAGIC 2 ?  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Adult / Duo C-klass Youth Granska lag Isabelle Lundgren & Lova Andersson STDK 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Jonas Adolfsson & Sandra Pedersen MölDK 1 2  / 5 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Stefan Erikson & Marie Staberg Martinsson MölDK 2 1  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Glenn Enkvist & Harriet Enkvist ADK 3 ?  / 1 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Perzon & Elisabet Öhrn MölDK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Andreas Andersson & Liina Uhrgård Savolainen MölDK 5 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Thure Björck & Eva Murvall Björck ADK 6 ?  / 0 Anmäld
Standard Par C-klass Senior Granska lag Per Andersin & Britt-Marie Andersin MölDK S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Junior Granska lag William de Forest & Selma Bild SSDK / STDK 1 1  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Junior Granska lag Melker Lundberg & Emilia Nilsson IMPE 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Nils Eriksson & Agnes Söderholm SSDK 1 1  / 2 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Felix Norén & Nelly Ekstrand SSDK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag Joar Clasen & Josefin Tengblad MAGIC 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Youth Granska lag William Liljeberg & Emilia Sarmento Sjölander SSDK S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Adult Granska lag Eric Hjalmarsson & Ellen Sollerman MAGIC 1 1  / 4 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Kasper Jonsson & Ebba Svanfeldt BIRKA 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Lucas Malina & Marie Perzon Glenvik MölDK 3 ?  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Adult Granska lag Carl Koolman & Emma Matsson MAGIC 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Anders Näslund & Carin Raabe MAGIC 1 1  / 1 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Bo Nyholm & Annette Nyholm ADK 2 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Björn Erik Karlsson & Ulrika Öhlund ABLC 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Bengt Berg & Anne Karlsson NYCK 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Par B-klass Senior Granska lag Jens Schou & Veronica Hübinette GED S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Senior Granska lag Reidar Eriksen & Camilla Näslund MölDK S -  / 0 Struken
Standard Par B-klass Senior Granska lag Henrik Trollvin & Maria Trollvin ABLC S -  / 0 Struken
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Anna Dankowska DSW 1 2  / 5 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Simone Kant DSW 2 1  / 2 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Maya Long DSW 3 ?  / 0 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Mimmi Mlaco DSW 4 ?  / 0 Anmäld
Standard Solo E-klass Barn Granska lag Monica Ahlgren DSW 5 ?  / 0 Anmäld
Gå till början << < 1 >

© Dans.se 2021-12-02 E-post info@cogwork.se