Click on the event/product to learn more or start booking.
Danskväll Bugg
Fre 18.30-20.30
1 ggr.
Start 15/3.
|
15/3 |
Fre 18.30-20.30 |
1 ggr |
|
Info/book |
|
Danskväll Salsa/Bachata
Fre 18.30-21.00
1 ggr.
Start 12/4.
|
12/4 |
Fre 18.30-21.00 |
1 ggr |
|
Info/book |
|
Danskväll Bugg
Fre 18.30-20.30
1 ggr.
Start 24/5.
|
24/5 |
Fre 18.30-20.30 |
1 ggr |
|
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dans kids 3-4 år
Lör 10.00-10.40
8 ggr.
Start 6/4.
Instructors Ann, Hanna.
|
6/4 |
Lör 10.00-10.40 |
8 ggr |
Ann, Hanna |
Info/book |
|
Dans kids 4-5 år
Sön 10.00-10.40
8 ggr.
Start 7/4.
Instructors Ella, Maja.
|
7/4 |
Sön 10.00-10.40 |
8 ggr |
Ella, Maja |
Info/book |
|
Dans kids 5-6 år
Lör 10.45-11.30
8 ggr.
Start 6/4.
Instructors Ann, Hanna.
|
6/4 |
Lör 10.45-11.30 |
8 ggr |
Ann, Hanna |
Info/book |
|
Dans kids (HIPHOP) 6-8år
Sön 10.45-11.30
8 ggr.
Start 7/4.
Instructors Jazmine.
|
7/4 |
Sön 10.45-11.30 |
8 ggr |
Jazmine |
Info/book |
|
Pop Artist 7-9 år
Lör 11.40-12.25
8 ggr.
Start 6/4.
Instructors Miranda.
|
6/4 |
Lör 11.40-12.25 |
8 ggr |
Miranda |
Info/book |
|
Dans/Musikal 7-9 år
Lör 11.40-12.25
8 ggr.
Start 6/4.
Instructors Miranda.
|
6/4 |
Lör 11.40-12.25 |
8 ggr |
Miranda |
Info/book |
|
TikTok dans 6-10 år
Mån 16.30-17.15
8 ggr.
Start 8/4.
Instructors Olesia.
|
8/4 |
Mån 16.30-17.15 |
8 ggr |
Olesia |
Info/book |
|
Hiphop Fusion 9-13 år
Sön 11.40-12.25
8 ggr.
Start 7/4.
Instructors Jazmine.
|
7/4 |
Sön 11.40-12.25 |
8 ggr |
Jazmine |
Info/book |
|
Dans/Musikal 10-13 år
Lör 12.30-13.15
8 ggr.
Start 6/4.
Instructors Miranda.
|
6/4 |
Lör 12.30-13.15 |
8 ggr |
Miranda |
Info/book |
|
Solo Latin tävling 7-14 år
Sön 13.30-14.15
8 ggr.
Start 7/4.
Instructors Jacob.
|
7/4 |
Sön 13.30-14.15 |
8 ggr |
Jacob |
Info/book |
|
Nybörjare Lets Dance 7-14 år
Mån 17.15-18.00
8 ggr.
Start 8/4.
Instructors Olesia.
|
8/4 |
Mån 17.15-18.00 |
8 ggr |
Olesia |
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fri träning Bugg alla nivåer
Mån 20.00-20.45
8 ggr.
Start 8/4.
|
8/4 |
Mån 20.00-20.45 |
8 ggr |
|
Info/book |
|
Latin mix Vuxna Nybörjare
Tis 19.00-19.50
8 ggr.
Start 2/4.
Instructors Ann, Nick.
|
2/4 |
Tis 19.00-19.50 |
8 ggr |
Ann, Nick |
Info/book |
|
Latin mix Fortsättning
Tis 19.50-20.40
8 ggr.
Start 2/4.
Instructors Ann.
|
2/4 |
Tis 19.50-20.40 |
8 ggr |
Ann |
Info/book |
|
Latin Mix Fortsättning +
Tors 19.00-19.45
8 ggr.
Start 4/4.
Instructors Ann, Jacob.
|
4/4 |
Tors 19.00-19.45 |
8 ggr |
Ann, Jacob |
Info/book |
|
Solo Latin Ladies Vuxna
Sön 14.20-15.05
8 ggr.
Start 7/4.
Instructors Jacob.
|
7/4 |
Sön 14.20-15.05 |
8 ggr |
Jacob |
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brudvals
Tors 19.45-20.30
4 ggr.
Start 2/5.
Instructors Ann, Jacob.
|
2/5 |
Tors 19.45-20.30 |
4 ggr |
Ann, Jacob |
Info/book |
|
Foxtrot Nybörjare
Tors 19.45-20.30
4 ggr.
Start 7/3.
Instructors Jacob, Ann.
|
7/3 |
Tors 19.45-20.30 |
4 ggr |
Jacob, Ann |
Info/book |
|
Bugg Nybörjare
Sön 15.30-16.20
4 ggr.
Start 5/5.
Instructors Mats.
|
5/5 |
Sön 15.30-16.20 |
4 ggr |
Mats |
Info/book |
|
Bugg Fortsättning
Sön 15.30-16.20
4 ggr.
Start 10/3.
Instructors Mats.
|
10/3 |
Sön 15.30-16.20 |
4 ggr |
Mats |
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|
Latin Fitness Dance
Ons 18.10-19.00
6 ggr.
Start 3/4.
Instructors Ann.
|
3/4 |
Ons 18.10-19.00 |
6 ggr |
Ann |
Info/book |
|
Latin Fitness
Ons 19.10-20.00
6 ggr.
Start 3/4.
Instructors Ann.
|
3/4 |
Ons 19.10-20.00 |
6 ggr |
Ann |
Info/book |
|
Latin Fitness Nybörjare
Mån 18.10-19.00
8 ggr.
Start 15/4.
Instructors Ann, Olesia.
|
15/4 |
Mån 18.10-19.00 |
8 ggr |
Ann, Olesia |
Info/book |
|
Latin Fitness Dance Nybörjare
Mån 19.10-20.00
8 ggr.
Start 15/4.
Instructors Ann, Olesia.
|
15/4 |
Mån 19.10-20.00 |
8 ggr |
Ann, Olesia |
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|
Medalj/Tävling e-klass
Tis 16.30-17.15
8 ggr.
Start 2/4.
Instructors Ann, Nick.
|
2/4 |
Tis 16.30-17.15 |
8 ggr |
Ann, Nick |
Info/book |
|
Tävling/Medalj D-B Klass
Tors 16.30-17.15
8 ggr.
Start 4/4.
Instructors Ann.
|
4/4 |
Tors 16.30-17.15 |
8 ggr |
Ann |
Info/book |
|
Teknik klass C-A klass 10/dans
Tors 17.20-18.05
8 ggr.
Start 4/4.
Instructors Ann, Jacob.
|
4/4 |
Tors 17.20-18.05 |
8 ggr |
Ann, Jacob |
Info/book |
|
Coaching D-A klass
Tors 18.10-18.55
8 ggr.
Start 4/4.
Instructors Jacob, Ann.
|
4/4 |
Tors 18.10-18.55 |
8 ggr |
Jacob, Ann |
Info/book |
|
C-A Klass Standard
Tis 17.15-18.00
8 ggr.
Start 2/4.
Instructors Ann.
|
2/4 |
Tis 17.15-18.00 |
8 ggr |
Ann |
Info/book |
|
C-A Klass Latin
Tis 18.05-18.50
8 ggr.
Start 2/4.
Instructors Ann.
|
2/4 |
Tis 18.05-18.50 |
8 ggr |
Ann |
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|
SM och Medalj (E-D klass/eller en stil)
Fre
1 ggr.
Start 14/6.
|
14/6 |
Fre |
1 ggr |
|
Info/book |
|
SM och Medalj (C-A klass, tillgång till alla grupper)
Fre
1 ggr.
Start 14/6.
|
14/6 |
Fre |
1 ggr |
|
Info/book |
|
Sommarläger 10-dans (E-D klass/eller en stil)
Fre
1 ggr.
Start 16/8.
|
16/8 |
Fre |
1 ggr |
|
Info/book |
|
Sommarläger 10-dans (C-A klass, tillgång till alla grupper)
Fre
1 ggr.
Start 16/8.
|
16/8 |
Fre |
1 ggr |
|
Info/book |
|
|
|
|
|
|
|
|